Výživové poradenství

Zdravá strava není o extrémně přísných omezeních, ani vás nepřipraví o jídla, která milujete, spíše jde o to získat skvělý pocit, více energie do života, zlepšit zdraví, kondici a náladu.

Zdravé stravování nemusí být příliš komplikované. Pokud se cítíte ohromeni všemi protichůdnými radami o výživě a stravě, nejste sami. Zdá se, že pro každého odborníka, který vám říká, že určité jídlo je pro vás dobré, najdete dalšího, který to uvidí přesně naopak. Pravda je, že ačkoli se ukázalo, že některé konkrétní potraviny nebo živiny mají příznivý vliv na náladu, je nejdůležitější váš celkový dietní vzorec. Základním kamenem zdravé výživy by mělo být nahrazení zpracovaných potravin skutečnými potravinami kdykoli je to možné. Jíst jídlo, které je co nejblíže formě, v jaké nám ho příroda připravila, může výrazně změnit způsob, jakým přemýšlíte, vypadáte a jak se cítíte. Stejně tak jako u cvičení neexistuje pouze jedna správná ideologie, o jídle to z mého pohledu platí ještě mnohem více.

Proto Vám nabízím poradenství v oblasti výživy primárně jako doplněk k sestavení dlouhodobého plánu směřujícího k dosažení vašich stanovených cílů. I v oblasti výživy platí to, že neexistuje jediná správná alternativa, která bude účinná na každého jedince. Nebojte se se mnou otevřeně mluvit o tom jaké metody výživy, diety či jídelní plány jste již vyzkoušeli, jak fungovaly, v čem selhaly, ať již bylo vaším cílem nabrat svalovou hmotu nebo snížit procento tuku. Jsem přesvědčen, že proto, aby to správně fungovalo, je potřeba sejít se osobně, popovídat si o tom, jak vypadá vaše výživa nyní, podívat se na výsledky, reálně si zhodnotit kam a v jakém čase je možné se posunout, navázat důvěru a vydat se na společnou cestu, která bude o zábavě, změně, nových obzorech. Pokud máte zájem, pojďme si domluvit první konzultaci a pusťme se do toho

Trénujte s tím nejlepším a dosáhněte výsledků v následujících oblastech:

Osobní tréning
100%
Body building
100%
Core
100%
Výživové poradenství
95%